6 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO
WYBRAĆ FAIR PLAY
01
6 języków obcych na różnych poziomach
zaawansowania (dzieci, młodzież, dorośli).
02
Ponad 80% nowych uczniów pochodzi
z rekomendacji dotychczasowych.
03
Najwyższa zdawalność na egzaminach.
04
Decyzja o zapisie po pierwszej lekcji -
przyjdź i zdecyduj.
05
Elastyczny i wygodny system płatności (raty 0%)
oraz zniżki dla stałych uczniów.
06
Sprawdzone metody nauczania dzieci
już od 4 roku życia (FAIR PLAY Junior).
REKOMENDACJE
Przemysław Pobrotyn:

Jestem absolwentem Oxford University (magisterium z matematyki), obecnie rozpoczynam studia doktoranckie na uniwersytecie w Edynburgu. W FAIR PLAY uczyłem się 3 lata języka angielskiego i francuskiego. Zajęcia z profesjonalnymi lektorami oraz native speakerami zapewniły mi wyjątkowo efektywną naukę, co z kolei zaprocentowało wieloma możliwościami studiowania za granicą. To dowód, że w Łasku również z powodzeniem można przygotować się na Oxford, pod warunkiem, że w FAIR PLAY!

Marzena Łazutka, mama Dawida

Polecam wszystkim kursy dla dzieci w FAIR PLAY! Mali kursanci bardzo chętnie przychodzą na zajęcia i robią ogromne postępy w nauce. Podczas lekcji nie ma miejsca na nudę, dzieci są motywowane do mówienia przez liczne rymowanki, gry i zabawy. Wszystko to w przemiłej atmosferze i w przystępnej cenie.

Michał Byczyński, maturzysta 2016

FAIR PLAY to doskonały wybór dla maturzystów, zwłaszcza, jeśli decydują się na poziom rozszerzony. Lektorzy FAIR PLAY to wspaniali pedagodzy, którzy posiadają ogromną wiedzę - zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Zajęcia przygotowują nie tylko do danego egzaminu, ale także (a może raczej przede wszystkim) uczą wykorzystywania zdobytej wiedzy w życiu codziennym. FAIR PLAY is simply the best :)

502 350 434
Ruszyły zapisy na rok szkolny 2016/2017.
DOŁĄCZ DO NAS!
Zapisy w siedzibie szkoły do końca września w godzinach 14.00-18.00.